• Racing Club Hades Hasselt • Putvennestraat 81 • 3500 Hasselt

Workshop 'mentale weerbaarheid'

18 september 2018

Beste speler, ouders,

Wij proberen voor jullie kind de beste opleiding te bieden. Wij zullen hier zeker wel niet altijd in slagen maar iedereen doet hier wel zijn uiterste best voor. Wij willen als club en als jeugdopleiding ook nog steeds stappen vooruit zetten. Zo ook op het vlak van mentale begeleiding van spelers. 

 

Wij geven jullie dan ook de kans om zo een workshop binnen onze club te volgen. Wij vragen aan de ouders een kleine bijdrage van 10€ per volwassenen. Ook zal er een workshop voor de trainers voorzien worden zodat we misschien onze spelers en dus jullie kinderen misschien nog beter kunnen begeleiden. 

Deze workshop gaat mentale weerbaarheid zijn. Als één iemand binnen onze club over mentale weerbaarheid mag spreken dan denk ik dat ikzelf dit wel mag zijn. Dit aspect is niet alleen enorm belangrijk voor sporters maar soms ook voor het hedendaags leven. 

Inschrijven: klik hier.

Wij hopen natuurlijk om jullie massaal te mogen verwelkomen op één van deze 2 momenten.