• Racing Club Hades Hasselt • Putvennestraat 81 • 3500 Hasselt
flyer-voetbalkamp
rchades-2018-2019
flyer-talentdagen

Laatste nieuws

Diner RC Hades - City Pirates Antwerpen - 30 maart 2019 om 19u

14 maart 2019

Beste allemaal,
 
op zaterdag 30/3/2019 nodigt RC Hades u uit voor een prachtig zaterdagavonddiner ter gelegenheid van de thuis
wedstrijd tegen City Pirates Antwerpen.
 
In het Kiewitstadion wordt onderstaand buffet geserveerd aan €55 pp. inclusief dranken en toegangsticket.
 
Start aperitief is 17u
 
De combinatie van heerlijk dineren, piekfijne service door eigen medewerkers en 90 minuten voetbal plezier zorgen steeds voor een geslaagde zaterdagavond!


Wij zorgen voor een lekkere menu in buffetvorm, net dat ietsje extra waar u en uw gasten naar op zoek zijn. Smakelijk!

Snel inschrijving via Frieda Steyls 0479 28 13 02 of steylsfrieda@gmail.com

Lees verder

NIEUWS - Tussenstand gouden schoen spelers RC Hades

28 januari 2019

Er zijn ondertussen al 60 inzendingen binnengekomen bij de supportersploeg.

We geven jullie nu al een tussenstand, dus alles kan nog!

Zeker nog stemmen voor jouw beste speler ;-)

Hier de tussenstand! 

Lees verder

Info busverplaatsingen

Volgende wedstrijden

24-03-2019 15:00 K.FC.Duffel 1ste ploeg
22-03-2019 20:00 Beloften F.C. Esperanza Pelt
30-03-2019 14:30 Hoogstraten VV. U19 IP
23-03-2019 16:00 SC.City Pirates Antwerpen A U17 IP
23-03-2019 17:15 K.VK.Wellen U16 IP
23-03-2019 12:00 U15 IP SC.City Pirates Antwerpen A
24-03-2019 10:00 U15 Gew FC Alken
23-03-2019 10:00 U14 IP SP.Hasselt C
23-03-2019 14:00 U13 IP A K.VK.Wellen
23-03-2019 14:00 U13 IP B K.VK.Wellen
23-03-2019 13:00 Spouwen-Mopertingen U13 Gew
23-03-2019 10:30 SP.Hasselt C U12 IP A
23-03-2019 10:30 SP.Hasselt C U12 IP B
23-03-2019 14:45 U12 Gew V.K.Gestel
23-03-2019 13:00 F.C. Esperanza Pelt U12 Gew (U11 IP)
23-03-2019 10:00 K.Sportclub Tongeren U11 IP
23-03-2019 09:45 HIH Hoepertingen A U11 Gew B
23-03-2019 10:00 U11 Gew (U10 IP) Bregel Sport A
24-03-2019 11:15 SP.Hasselt C U10 IP
23-03-2019 12:30 U10 Gew Halveweg Zonhoven
23-03-2019 12:00 Zepperen Brustem U9 Prov A
23-03-2019 12:00 Zepperen Brustem U9 Prov B
23-03-2019 09:30 Halveweg Zonhoven U9 Gew C
23-03-2019 10:45 Sp. Kolmont U9 Gew D
23-03-2019 12:30 U8 Prov A GS Beek A
23-03-2019 12:30 U8 Prov B GS Beek A
24-03-2019 10:00 U8 Gew C FC Alken
24-03-2019 09:30 U7 A Bolderberg FC
24-03-2019 09:30 U7 B GS Beek A
23-03-2019 10:15 U6 Fl. Termolen
23-03-2019 10:30 FC Diepenbeek A U6 B